Ansatte

Arnfinn Bakken : Daglig leder og installatør

Arnfinn Bakken

Daglig leder og installatør

arnfinn@bakkenelektro.no Tlf: 480 60 270
Odd Inge Eidem : Elektromontør

Odd Inge Eidem

Elektromontør

oddinge@bakkenelektro.no Tlf: 916 76 079
Vegard Aursand : Elektromontør

Vegard Aursand

Elektromontør

vegard@bakkenelektro.no Tlf: 95365544
Nicolas Kaas : Elektromontør

Nicolas Kaas

Elektromontør

nicolas@bakkenelektro.no Tlf: 948 59 692
Christoffer Husås : Lærling

Christoffer Husås

Lærling

christoffer@bakkenelektro.no Tlf: 993 63 135
Erik Stav : Lærling

Erik Stav

Lærling

erik@bakkenelektro.no Tlf: 908 53 080
Siri Bakken : Kontormedarbeider

Siri Bakken

Kontormedarbeider

siri@bakkenelektro.no Tlf: 922 82 598